Oprava prevodoviek a diferenciálov

Nová prevodovka častokrát nie je potrebná. Dokážeme opraviť manuálne aj automatické prevodovky väčšiny úžitkových a nákladných vozidiel dostupných na našom trhu. Ak máte problém s prevodovkou, dajte nám vedieť a ozveme sa Vám späť. Neopravujeme diely z osobných vozidiel.

Opravy prevodoviek a diferenciálov

Zabezpečujeme kompletné opravy prevodoviek a diferenciálov všetkých značiek – ZF, Scania, Volvo, DAF, Iveco, Renault, MAN, Mercedes, Rockwell a EATON. Ponúkame taktiež kompletný repas prevodoviek s novými dielmi od spoločnosti Euroricambi, prípadne Kacmazlar. Garantujeme Vám rýchle termíny opráv pretože všetky náhradné diely máme skladom. Prevodovku alebo diferenciál možete ku nám priniesť už v demontovanom stave, alebo ju po dohode pre Vás radi demontujeme, opravíme aj namontujeme späť v našej dielni. Podľa rozsahu poškodenia prevodovky, resp. diferenciálu trvá oprava od 2 do maximálne 5 dní.


 

Opravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálovOpravy prevodoviek a diferenciálov
Cenova ponuka

Oprava prevodoviek a direfenciálov

Nová prevodovka častokrát nie je potrebná. Dokážeme opraviť manuálne aj automatické prevodovky väčšiny úžitkových aj nákladných vozidiel dostupných na našom trhu. Ak máte problém s prevodovkou, dajte nám vedieť a ozveme sa Vám späť.

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašom vozidle a problémoch.

Cenová ponuka

2. Konzultácia a cenová ponuka

Spojíme sa s Vami, prejdeme si problém podrobnejšie a zistíme, či Vám pravdepodobne budeme vedieť pomôcť. Pošleme Vám nákres prevodovky alebo diferenciálu, kde zaznačíte požadované diely a na tomto základe spracujeme cenovú ponuku.

3. Oprava prevodovky

Keď sa rozhodnete pre opravu od nás, dohodneme si detaily a pustíme sa do práce.